KARTAL GRUP

  • KBS
  • KARTAL GRUP

1945 yılında kurulan Kartal Grup halen uluslarası sanayici kimliğiyle faaliyet göstermektedir.   Kartal Grup , İlk firması olarak Kartal Bombe  ile başlayan ve gittikçe gelişen bir bilgi birikimine ve köklü bir geçmişe sahip bir kuruluşa dönüşmüştür.Bugün bünyesinde birçok şirket ve çalışan deneyimli personeli bulunduran şirketimiz Türk ekonomisine yön veren önemli kuruluşlardan biridir.
     Grubun başlıca faaliyet alanları arasında  Metal sektöründe ; bombe üretimi , makine sektöründe ; makine yapımı, kullanılmış makine satımı ve bunların yanında hava, lpg tankları üretmektir.
      Kartal şirketler grubu,çeşitli sektörlerdeki deneyimini,araştırma ve geliştirme çalışmaları ve uluslarası bağlantılarının yanı sıra, uyguladığı ileri teknolojiler sayesinde,yeni pazarlara ulaşmayı başarmış ve uluslarası platformlarda ilgi alanını giderek genişletmektedir.
      Her zaman “En iyi” nin arayışı içinde olan KARTAL GRUP, 21. YÜZYILIN Türkiye’sinde  daha gelişmiş bir ekonomi ve herkese daha iyi  bir gelecek için daha fazlasını sunmanın onurunu duymaktadır.